ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. АПЛІКАЦІЯ (середня група)

25.05.2020

Заняття для середньої групи «Веселка» з аплікації на тему: «Жук сонечко»

Вихователь: Расюк Т.В.

Мета: викликати у малят радість від творчої роботи; продовжувати знайомити дітей з фарбами, їхніми властивостями, вправляти у малюванні пальчиками; закріплювати знання кольорів (червоний, жовтий, чорний), розвивати відчуття кольору; формувати позитивне сприймання світу; виховувати охайність, бажання малювати.

Матеріал: паперові силуети жучків (червоні і жовті), чорна гуаш, серветки.

Попередня робота:діти спостерігають за жучками, малюють пальчиками, вивчають із вихователем віршик про жучка-сонечко.

Підготовча робота. Малята розглядають живих комах-сонечок (якщо немає такої можливості – ілюстрації, фотографії, іграшки). Вихователь допомагає малюкам уважно розглянути вирізані силуети, наголосивши на тому, що вони різні за кольором і на них нема плямок.

Діти з педагогом розповідаютьвіршН. Майстренко „Сонечко”:

Жучок маленький сонечко

Влетів через віконечко,

На крильцях червоненьких

Є  цяточки чорненькі.

Мотивація: «Допоможемо жучкам – наклеїмо крапочки на їхніх спинках».

Процес творення. Діти самостійно клеять жучків-сонечок, вихователь допомагає, якщо є потреба. Малята разом та за чергою промовляють вивчений вірш.

Фізкультхвилинка «Метелики»

Ми метелики чудові,

(Нахилити голову в ліво, вправо).

Маєм крильця кольорові,

(Розвести руки в сторони).

Над квітка милітаємо,

(Біг на місці, рухи руками вгору- вниз).

Втоми ми не знаємо,

Пташки ми злякалися,

(Руки покласти на голову).

Під квітку заховалися.

(Присісти).

Підсумок роботи. Жучки дякують дітям за те, що вони стали гарними, справжніми – з цяточками на спинках. Малята отримують нагороду відвдячних комах – жовті та червоні вітаміни або льодяники.