ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ГРАМОТА (ЛОГОПЕДИЧНА ГРУПА)

18 березня

1.Мовленнєвий розвиток,грамота.

Тема:”Закріплення літер Н н,звуків [н],[н’].

Мета:  закріпити знання дітей про слово, речення; вправляти в складанні речень, викладанні схеми речень; вчити інтонаційно виділяти звуки на початку, в середині, в кінці слова, визначенню першого звука в слові, закріпити  звуки [н] [н’] та букву Нн;  розвивати фонематичний слух, дрібну моторику пальців рук; виховувати інтерес до занять.

Завдання1:Назвати слова,в яких є літера н-н’.

Завдання 2:Назвати перший і останній звуки в словах:носоріг,ніж,колона,диван,кінь,вікно,сонце,ніжка.Зверніть увагу,в словах є м’які і тверді звуки н,н’.В поданих словах визначити місце звука н в слові.

Завдання 3:Прочитати дітям казку,діти називають малюнки,знаходять слова з літерою Н.Прочитати 3-4 рази,потім діти переказують казку з вашою допомогою або самостійно.

2.Малювання.

Тема: «Сопілочка»

Мета: познайомити дітей з особливостями духових музичних інструментів. Розвивати ретроспективний погляд на походження духових музичних інструментів.

Вчити визначати духові музичні інструменти за звучанням на слух.

Розвивати слух, творчість, почуття ритму у візерунку.

Виховувати допитливість, інтерес до музики.

Загадка про сопілочку:

Дуже весело співає,

Якщо дунете в неї,

Ду-ду, ду-ду-ду.

Так-так, так-так-так!

Ось так співає вона завжди.

Не паличка, не трубочка,

А що ж це? …

(Сопілка)

Це сопілочка. У дудочки є багато братів і сестер: труба, флейта, саксофон. (Показ картинок із зображенням цих музичних інструментів).

Всі ці музичні інструменти називають духовими. Як по-вашому, чому вони отримали назву «духові»? (Відповіді дітей). Щоб отримати звук, ці інструменти потрібно дути. Саме тому вони і називаються духовими. А грають на духових музичних інструментах … хто? (Відповіді дітей). Музиканти. А чи зможемо ми з вами взяти в руки який-небудь з цих духових інструментів і зіграти? (Відповіді дітей). Чому, як ви думаєте, у нас це не вийде? (Відповіді дітей). Щоб стати музикантом і грати на музичному інструменті, потрібно вчитися. Може бути, хтось із вас знає, в якій школі вчать грати на музичних інструментах? (Відповіді дітей). В музичній школі вчать грати на музичних інструментах.А ми з вами намалюємо свою сопілочку.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.