ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЛОГІКО – МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК (ІІ молодша група)

07.07.2020

Заняття. Логіко-математичний розвиток

Тема. Орієнтування в просторі. Величина предметів

Мета:продовжувати вчити дітей визначати місце розташування предметів;

закріпити вміння орієнтуватися  в просторі,вживати слова за, перед; порівню-

вати предмети за величиною (вищий, нижчий).

Матеріали: текст казки «Ріпка», ілюстрації до казки;  набір геометричних фігур (один жовтий круг,шість трикутників однакового кольору й різного розміру).

Хід заняття

1.Пригадати разом із  дітьми казку «Ріпка».

2.Перегляд ілюстрацій  до казки.

Запитання :

-Хто посадив ріпку? (Дід)

-Хто першим прийшов тягти ріпку? (Дід)

-Хто прийшов за дідом? (Баба).Хто прийшов потім?

-Хто був  останнім? (Мишка)

-А хто був перед Мишкою? (Кішка)

-Хто стояв за дідом? (Бабка)

-Хто був за бабкою? (Внучка)

-Хто тягнув ріпку перед кішкою? (Собака Жучка)

-Хто серед них був найвищий? найнижчий?

-Хто вищий: бабка чи внучка?

-Хто нижчий:  кішка чи Жучка?

3.Гра «Склади казку»

У кожної дитини набір геометричних фігур: жовтий круг і шість трикутників

(від найбільшого до найменшого).

-Розгляньте й назвіть геометричні фігури.Яка з них схожа на ріпку?(Жовтий круг)

-Рогляньте  трикутники й викладіть їх за  розміром від найбільшого до найменшого.

-Що  нагадують вам трикутники? (Дорослий підводить дитину до думки про те,що ці  фігури схожі на героїв казки.)

-Яка фігура дід? (Найбільший трикутник).

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.