ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЛОГІКО – МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК (ЛОГОПЕДИЧНА ГРУПА)

24 березня

1.Логіко-математичний розвиток

Тема: «Лічба в межах 10,пори року»

Мета: сприяти розвитку вмінь порівнювати і аналізувати. Розвивати увагу, логічне і асоціативне мислення, пам’ять.Виховувати в дітей цікавість до заняття з математики.Продовжувати формувати у дітей вміння обмірковувати хід виконання завдань. Удосконавлювати вміння рахувати в межах 10 прямою і оберненою лічбою та від заданого числа, співвідносити числа і цифру,розв’язувати логічні задачі.

Відгадайте загадки про пори року:

Тане сніжок, сяє лужок,
День прибуває. Коли це буває?

• Голі поля, мокра земля,
Дощ поливає. Коли це буває?

• Сніг на полях, лід на річках,
Хуга гуляє. Коли це буває?

• Сонце пече, липа цвіте,
Хліб достигає. Коли це буває?

Цікава гра(закріплення знань про геометричні фігури)

— Назвіть кожну з них поспіль. Чим схожа друга та четверта фігура? Чим відрізняються? Чим схожа перша та п’ята? Яку загальну назву можна їм дати?

Спробуйте порахувать-завдання на цважність:

Якось бігло через ліс 8 кіз.
П’ять були з них білі, білі,
Ну, а інші сірі, сірі.
Скільки бігло через ліс сірих кіз?

2. Посадив ведмідь в лісочку
6 берізок, 3 дубочки.
Рахувати сам не вмів,
Тож зозулю попросив.
Почала вона літати,
Почала вона кувати,
Та не може полічіть.
Ну ж бо, ви допоможіть.

2.Конструювання «Мишка»(орігамі)

Мета: Удосконалити навички створення найпростіших фігур у техніці орігамі. Навчити виготовлювати орігамі мишку. Стимулювати пізнавальну активність дітей. Сприяти розвитку, вихованню працьовитості, охайності у роботі любов до природи.

У когось слово « миша ” викликає страх, неприязнь , а у когось розчулення і посмішку. На цей раз ми пропонуємо зібрати модель мишки з паперу. Ми переконані, що така саморобка сподобатися абсолютно всім , навіть тим, хто боїться цих маленьких тварин.

Кажуть, що навіть така велика тварина як слон теж боїться мишей. Але все це неправда . Так як дослідження показали , що слони абсолютно байдужі до цих гризунам.

Миша – неоднозначний символ. У деяких народів вона асоціюється зі зрадою, в інших, навпаки , якщо в будинку немає мишей, це поганий знак.

Спобуймо зробити свою мишку!