ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДНІМ ДОВКІЛЛЯМ.АПЛІКАЦІЯ(старша група)

03.04.2920

Інтегроване заняття(Ознайомлення з природним довкіллям, аплікація)

Тема:   «Космос»

мета: закріплювати уявлення про космос, планети нашої всесвіту; закріпити навички вирізання фігур потрібної форми.Закріпити вміння дітей складати композицію з геометричних фігур.Розвивати інтерес до космонавтики.

хід

Діти, сьогодні я пропоную вам зануритися в нескінченність нашого всесвіту.Тому пропоную прослухати невелику розповідь.

Подивіться на цих малюків – вони з цікавістю дивляться в нічне небо! Там стільки красивих зірок! Люди з найдавніших часів любили дивитися на зірки, і їм було дуже цікаво – які ж вони насправді!

І ось одного разу вони вирішили полетіти в космос! До зірок! Для польоту в космос люди побудували космічну ракету. В ракету посадили космонавта – саме він повинен був керувати ракетою і летіти до зірок.

Коли космонавт сів в ракету, пішов зворотний відлік: «П’ять, чотири, три, два, один, ПУСК!». Ракета відірвалася від землі, з її хвоста вирвався вогонь – так сильно працював її двигун. І ракета полетіла високо в небо.

У космосі він побачив багато різних планет, вони крутилися навколо однієї найяскравішою планети, яку називають Сонце.

Давайте згадаємо, які планети є в нашій сонячній системі.

(Меркурій, Венера, Марс, Земля, Плутон, Юпітер, Уран, Нептун, Сатурн.)

А ще космонавти побачили там зірки. Вони так далеко знаходяться від нашої землі, що здаються нам лише маленькими точками.

А першим космонавтом був Юрій Гагарін.

А звірі які відвідали першими космос були собаки їх звали Білка і Стрілка.

А чи знаєте ви, що в космос беруть тільки підготовлених людей?

Давайте станемо і зробимо зарядку.

Вправа 1.Біг по кімнаті – для розминки.

Вправа 2. Ходьба на носочках, на п’ята, ходьба по масажною доріжці (будь-який інший масажною поверхні – крупі, камінцях, олівців і т.п.).

Вправа 3.   Тренуємо вестибулярний апарат (все як у справжніх космонавтів). Діти сідають на м’ячики і крутять попою в різні боки.

Біг по кімнаті – для розминки.

Молодці, тепер ви готові летіти в космос, ось тільки ракета то у вас немає.Тому я пропоную вам зробити одну з представлених ракет на малюнку за бажанням.

Зробіть з одного боку рулончика розрізи. Скрутіть смужки у вигляді конуса, склейте їх між собою.

З додаткового шматка картону зробіть підставку для ракети і двигуни.

Пофарбуйте ракету фарбою. Космос виріб готова!