ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДНІМ ДОВКІЛЛЯМ.

23.03 2020р.

Заняття: Ознайомлення з природним довкіллям.

Тема: Збережемо природу навколо нас.

Мета: формувати вміння дітей емоційно реагувати на природні об‘єкти, отримувати позитивні враження від спостережень за ними; поглиблювати уявлення про одну із найпоширеніших речовин в природі – воду.

Завдання 1. Бесіда  – Як людина залежить від природи?

• Хто найбільше забруднює навколишнє середовище? Люди? Комахи? Тварини? Рослини?
  • Яким чином це відбувається?
  • Як людина повинна поводити себе в природі, щоб не завдати шкоди навколишньому середовищу?

Завдання2: Вивчити прислів’я

«Чиста вода – хворобі біда»

«Не брудни криниці, адже схочеш напитись водиці»

Завдання 3: Дослідницька робота: Насиплемо у склянку з водою ложечку цукру, ретельно перемішаємо. Куди подівся цукор? Скуштуйте.

Насипте в склянку з водою пісок, розмішайте. Чи розчинився пісок? Як ви про це дізналися? (Вода спочатку була каламутною, а потім піщинки осіли на дно.) Порада: нехай ваші дітки стараються робити свої невеличкі висновки під час дослідницької роботи.

Завдання 4: Переглянути мультфільм «Про всіх на світі»