ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ПОРАДИ ІНСТРУКТОРА З ФІЗКУЛЬТУРИ .

Удома з дітьми під час карантину? Декілька корисних порад та рухливих ігор для всієї родини.

Карантин, який оголосили по всій Україні через новий коронавірус, значно ускладнив життя батькам. Оскільки дитсадки та школи закриті дітей треба розважати вдома. Гуляти на вулиці можна і треба, втім краще уникати великих скупчень людей і дитячих майданчиків. З собою можна прихопити м*ячі ( гра у футбол, волейбол), скакалки ( стрибки на швидкість та кількість), самокати, велосипеди. Також це можуть бути такі всім відомі ігри, як квач, хованки.

Дуже важливо під час карантину дотримуватись звичного режиму дня:

• вчасно лягати спати і прокидатись зранку;
  • виконувати ранкову гімнастику;
  • правильно харчуватись;
  • виконувати завдання з навчання;
  • займатися рухливими іграми;

Я пропоную декілька розваг з дітьми, які допоможуть згаяти та цікаво провести час.

1. РУХЛИВА ГРА « ПРОЛІЗЬ В ОБРУЧ».

За правилами гри вся родина( кількість людей не обмежена), утворює коло тримаючись за руки. Одному з гравців на плече вішається обруч. Гра починається. Кожен учасник повинен боком пролізти в обруч, при цьому не відпускаючи рук.

1. РУХЛИВА ГРА « ЗРОБИ ФІГУРУ».

Кожен учасник переміщається по кімнаті утворюючи при цьому різні фігури. За командою ведучого « стоп» гравець зупиняється у будь – якій  позі. Потім всі разом відгадують фігуру. Гру можна повторювати багато разів.

Також можна виконати веселі руханки під музику.