ДИСТАНЦІНЕ НАВЧАННЯ. ПОРАДИ ІНСТРУКТОРА З ФІЗКУЛЬТУРИ.

ПОРАДИ БАТЬКАМ В ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ З ФІЗИЧНОЇ

                             КУЛЬТУРИ ВДОМА

 

  1. Підтримуйте інтерес дитини до занять фізичною культурою, у жодному разі не проявляйте зневагу до фізичного розвитку. Як ви ставитеся до заняття фізкультурою так і дитина буде до неї відноситися.
  2. Всебічно підтримуйте в своїй дитині високу самооцінку, заохочуйте  будь – яке її досягнення, і у відповідь ви отримаєте ще більше зусиль. Висока самооцінка – це великий стимул для виконання любих завдань. Будь то допомога по господарству, або ранкова зарядка. Витримуйте єдину лінію поведінки обох батьків, не допускайте протилежних розпоряджень ( мама – « вистачить бігати», тато – « побігай ще трішки»).
  3. Спостерігайте за поведінкою і станом своєї дитини під час виконання фізичних вправ, спробуйте зрозуміти , чому дитина вередує, відмовляється виконувати найпростіші вправи. Можливо вона погано почувається.
  4. У жодному разі не наполягайте на продовженні тренування, якщо дитина відмовляється. З’ясуйте причину такої поведінки, виправте її, а потім продовжуйте.
  5. Не сваріть свою дитину за тимчасові невдачі. Пам’ятайте: дитина тільки вчиться. А той хто вчиться завжди допускає помилки.
  6. Рахуйтеся з індивідуальними пріоритетами своєї дитини. Не нав’язуйте їй своїх нездійснених мрій дитинства. Якщо дитина обрала той чи інший інвентар не суперечте їй.
  7. Не змінюйте дуже часто комплекс вправ . Нехай дитина добре засвоїть вивчене.
  8. Вимагайте від дитини культури виконання фізичних вправ. Не дозволяйте виконувати аби як.
  9. Не перенавантажуйте дитину, враховуйте її вік, настрій, бажання. Не застосовуйте до неї суворих заходів, намагайтесь привчати її до фізичної культури власним прикладом.
  10. Пам’ятайте три непорушні правила у вихованні дитини: розуміння, любов і терпіння.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *