ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЦІКАВА МАТЕМАТИКА.

ЦІКАВА   МАТЕМАТИКА 

ДЛЯ   ДОШКІЛЬНИКІВ

Числовий лабіринт : цифри від 1 до 10

Чи знає ваша дитина всі цифри від одного до десяти, чи може назвати їх за порядком? Це завдання закріплюватиме знання цифр та чисел. Роздрукуйте завдання і попросіть дитину допомогти ведмедику знайти мед, проклавши шлях лабіринтом цифр. Від кожної цифри до наступної є тільки один правильний напрямок, що необхідно позначити, намалювавши стрілки або замалювавши всі квадратики у порядку від одного до десяти. Завдання стане добрим підґрунтям для подальшого навчання рахунку.

Знайди всі цифри від «1» до «9»

Це завдання дозволить ознайомити дитину з цифрами від «1» до «9» та допомогти їй добре їх запам’ятати. Воно побудоване у незвичній формі, що сприятиме розвитку уваги, пам’яті, просторової орієнтації, зорово-моторної координації та дрібної моторики. У завданні дитині потрібно знайти кожну з дев’яти цифр – цифри можуть зустрічатися кілька разів (наприклад, цифра «1» зустрічається тричі), обвести її контури за пунктирними лініями, вибравши для неї окремий колір (наприклад, червоним кольором обвести всі «одинички»), а потім написати у клітинці внизу сторінки.

У кого більше ?  (рахунок до 7)

Це завдання допоможе дитині навчитися послідовному рахунку від 1 до 7, розвинути навички порівняння. Воно містить зображення їжачка й білочки, що мають різну кількість яблук та грибочків відповідно (кількість представлена наочно). Дитині пропонується порахувати, скільки продуктів у кожного з персонажів, і записати числа у відповідних комірках. Потім потрібно визначити, у кого продуктів більше й на скільки більше, та написати відповідь внизу сторінки. Завдання стане гарним підґрунтям для розвитку навичок віднімання, спостережливості та уваги.

Рахуємо геометричні фігури

Це завдання надає чудову можливість закріпити знання дитини про двовимірні геометричні фігури: квадрат, трикутник, коло, прямокутник та п’ятикутник. Завдання побудоване таким чином, щоби максимально задіяти просторове сприйняття дитини та її увагу, особливо концентрацію та здатність до переключення, які важливі не лише для вивчення геометрії, а й для навчання в цілому. У завданні дитині необхідно порахувати кожен вид геометричних фігур та записати відповідь у відповідній клітинці, а також позначити відсутні фігури.

Незвичайні приклади: додавання й віднімання в межах 5

Це завдання допоможе дитині опанувати дію додавання й віднімання в межах 5, покращити обчислювальні навички, розвинути увагу та кмітливість. Дитині пропонується перевірити, чи правильно розв’язані пропоновані приклади в малюнках. Необхідно виправити допущені помилки у відповідях: домалювати ті предмети, яких не вистачає, або закреслити зайві. Виконуючи завдання, дитина зможе навчитися здійснювати найпростіші усні обчислення зручним для себе способом, застосовувати навички у навчальних та практичних ситуаціях, моделювати власні варіанти прикладів у малюнках.