МАТЕРІАЛЬНО – ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 10 “Ялинка” знаходиться у комунальній власності         Конотопської міської ради Сумської області. Основна будівля  збудована за типовим проектом у 1965 р. і  відповідає затвердженим технічним нормам і правилам, а також  санітарно – гігієнічним вимогам.

Загальна  площа земельної ділянки складає  0,5 га, площа будівель – 1 588,8 кв.м. Загальна  площа основної споруди – 1540 кв.м.

Заклад розрахований  на 110  місць. Станом  на 01.09.2021 р. списковий склад становить 117 дітей.

Земельна ділянка знаходиться на території приватного житлового сектору і  має огорожу заввишки 1,5 м. Зелені насадження становлять 70 % загальної площі ділянки. В площу зелених насаджень враховуються квітники, газони, фруктові та декоративні  дерева, живоплоди, кущі.

Територія закладу має зовнішне електричне освітлення.

Основна будівля дошкільного закладу двоповерхова, з груповими, спальними, роздягальними, туалетними кімнатнами, які відповідають санітарним вимогам  утримання  приміщень. Групове приміщення для дітей раннього віку знаходяться на першому поверсі, має окремий вхід, також на першому поверсі розташоване  групове приміщення для дітей логопедичної групи,  яке має окремий вхід та облаштований пандусом . На другому поверсі розташовані молодша, середня, старша групи та музична зала, яка обладнана для проведення фізкультурнх та музичних занять з дітьми.

Заклад  має мережу централізованого постачання холодної води, електропостачання. У січні 2014 року введено в експлуатацію  котельню на тведому паливі (дрова). Встановлено  лічильники для обліку використання холодної води, електроенергії, тепла. Всі мережі знаходяться в належному стані. Освітлення  приміщень відповідає гігієнічним вуимогам.

Приміщення харчоблоку має окремий вхід. Облаштовані комори для зберігання  овочів і сухих продуктів харчування. Харчоблок  забезпечений необхідним  технологічним обладнання на 100%. Все обладнання знаходиться  в належному  робочому стані.

Пральня має окремий вхід. Матеріально – технічна база дошкільного закладу знаходиться у задовільному стані.

В рамках реалізації Проекту “Підвищення енергоефективності закладів освіти м.Конотоп” в навчальному закладі були проведені ремонтні роботи по утепленню, а саме:

• утеплено 12 фасадів ;
  • капітальний ремонт покрівлі основної будівлі;
  • замінено всі вікна, балконні блоки і вхідні двері на енергозберігаючі.