ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ПОРАДИ ІНСТРУКТОРА З ФІЗКУЛЬТУРИ.

ГРАЄМО РАЗОМ!

Гра для дитини – це спосіб пізнання світу, а тому найефективніший спосіб виховання і розвитку. Діти люблять грати, хочуть грати, багатьом речам можна навчити дитину через гру.

Мабуть, ніщо не робить дітей щасливими і гармонійними, ніж спільні ігри з однолітками та своїми батьками. А ще веселі та легкі ігри можуть допомогти вам краще зрозуміти стосунки зі своєю дитиною і зробити їх теплішими.

Пограти всі разом – що може бути веселіше? Що ще може так об*єднати і подарувати заряд бадьорості і чудового настрою на весь день. Спільні рухливі ігри – це чудова взаємодія зі своєю дитиною.

Практика показує, що багато батьків дуже мало знають про фізичні можливості своєї дитини, доки не починають з ними грати. Так розкриваються багато талантів.

Пропоную декілька рухливих ігор для всієї родини:

ГРА « ВИКОНАЙ РУХ»

Правила гри дуже прості. Заздалегідь потрібно приготувати папірці, на яких будуть написані вправи для виконання. Кількість необмежена. Згорнути їх і покласти в якусь посудину. Кожен по черзі витягує папірець, і виконує те завдання, яке там написано.

ГРА « ПЕРЕДАЙ М*ЯЧ»

Ця гра для всієї родини. Чим більше гравців, тим краще. Ведучий оголошує початок. Всі гравці стають в коло, і починають передавати один одному м*яч. Коли ведучий каже «стоп», м*яч залишається в того, хто не встиг його віддати. В якості штрафу гравець виконує якусь вправу.

Якщо ви взагалі не маєте бажання грати в ігри, то можна просто потанцювати.