Про заклад

Конотопський  дошкільний  навчальний   заклад   (ясла – садок)

№ 10 «Ялинка» розташований  в  одному  з мальовничих куточків міста Конотоп.

У лютому 1965 року садочок відчинив свої двері для дітлахів. Новобудова була розрахована на

6 груп та 110 дітей.

Перший керівник навчального закладу – Синяк В.А. (1965 – 1977).

Медведовська  Р.М. очолювала  ДНЗ з 1977 по 1989 рік.

Вихователем – методистом в цей  період  працювала  Годунова Н.С., яка потім стала керівником закладу (1989 – 2001).

2003 – 2009 роки  – завідувач  ДНЗ  Барило Н.В.

2009 – 2013 роки – завідувач  ДНЗ  Шолкова Л.М.

У  листопаді 2013 року керівником  дошкільного навчального закладу стала Черемних Г.В.

Дошкільний  навчальний заклад розрахований  на 110  місць. Сьогодні в садочку працює 6 груп, в яких виховується 117 дітей. Мова  освітнього процесу – українська. Дошкільнятами опікується 15 педагогів. Це творчі, в люди, віддані  своїй справі   люди, які вміють підібрати ключик до душі кожної дитини.

Дошкільний навчальний заклад має еколого–природничий напрямок. Вирішувати поставлені завдання колективу допомагає  тісна співпраця зі станцією юних натуралістів та Конотопським НВК:ЗОШ І ступеня.

У 2013 році ДНЗ була відкрита спеціальна група для дітей з  вадами  мовлення.

За   час існування Конотопського дошкільного навчального закладу       № 10  «Ялинка»  було випущено більше тисячі вихованців.