МАТЕРІАЛЬНО – ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Дошкільний навчальний заклад №10 «Ялинка» у комунальній власності Конотопської міської ради. Заклад збудований за типовим проектом і відповідає затвердженим технічним нормам і правилам, а також санітарно – гігієнічним вимогам.

Загальна площа земельної ділянки складає – 0 ,5 га, площа будівель -1588,8 кв м. Загальна площа основної споруди – 1540 кв м.

Заклад розрахований на 110  місць за новими нормами площі на одну дитину. Станом на 01.01.2018 р. списковий склад становить 124 дітей.

Земельна ділянка закладу знаходиться на території приватного житлового сектору і має огорожу заввишки 1.5 м. Зелені насадження становлять 70% загальної площі ділянки. В площу зелених насаджень враховуються квітники, газони, фруктові та декоративні дерева, живоплоди, кущі. Територія закладу має зовнішнє електричне освітлення.

Основна будівля дошкільного закладу двоповерхова, з груповими, спальними, роздягальними, туалетними кімнатами, які відповідають санітарним вимогам утримання приміщень. Групове приміщення для дітей раннього віку знаходяться на першому поверсі. На другому поверсі розташовані групи для дітей дошкільного віку, музична зала, яка обладнана для проведення фізкультурних та музичних занять з дітьми.

Заклад має мережу централізованого постачання холодної води, електропостачання та індивідуальну котельню на твердому паливі (дрова). Встановлено лічильники для обліку використання холодної води, електроенергії, тепла. Всі мережі знаходяться в належному стані. Освітлення приміщень відповідає гігієнічним вимогам.

Приміщення харчоблоку має окремий вхід.  Облаштовані комори для зберігання овочів і сухих продуктів. Харчоблок забезпечений необхідним технологічним обладнанням на 100 %. Все обладнання знаходиться в належному робочому стані.

Пральня має окремий вхід. Матеріально-технічна база дошкільного закладу знаходиться у задовільному стані.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.